Telefon

0 534 886 82 97

Telefon
Şimdi Ara

İstanbul Binadan Binaya Taşıma
Nakliye hizmetleri bubugünümüzde ilerleyen teknoloji ve yeni kuşak taşıma vasıtaları yardımıyla çok daha eksperlık gerektiren bir iş durumuna gelmiştir. Eski usulle tecrübesiz ve bilgisiz şahıslar doğrulusunda yayılan nakliye hizmetleri kapsamında çoğu değişik problem meydana çıkmaktaydı. Fakat binadan binaya taşıma hizmetlerimiz kapsamında kurumsallaşma yoluna giderek bütün nakliye faaliyetleriniz amacıyla profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Nakliye esnasında en mühim ayrıntı eşyaların güvenilir ve hasarsız bir şekilde teslim edilmesidir. Bu amaçla binadan binaya nakliyat hizmetleri kapsamında İstanbul Hamal nakliye şirketi olarak bütün hizmetlerimizi kurumsal kimlik altında sunuyoruz. Alanında deneyimli ve eksper resmi ekiplerimiz doğrulusunda bütün nakliye süreci sizin amacıyla planlanmaktadır.

Binadan Binaya Asansörlü Nakliye
Nakliye hizmetlerinde asansörlü nakliyat hem süre yönünden hem de emniyet yönünden büyük yararlar sağlar. İster binadan binaya ister evden eve nakliyat olsun fark etmeksizin eşyaların en kısa sürede ve en güvenilir şekilde taşınması amacıyla asansörlü nakliyat son derece mühimdir. İstanbul Hamal asansörlü nakliye hizmetlerimiz kapsamında Türkiye’nin her noktasına eşyalarınızı güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

Geniş vasıta filomuz, ideal fiyat yararlarımız ve eksper taşıma ekiplerimiz ile bütün nakliye işlemlerinizi kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle asansörlü nakliye hizmetleri kapsamında en yüksek binalarda bile sıfır hasarla eşyaların tahliyesi ve yerleştirilmesi sağlanabilir.

Profesyonel Eşya Paketleme ve Taşıma Hizmeti
Eşyaların taşınma esnasında rastgele bir hasar görmemesi amacıyla paketleme nakliye sürecinin en can alıcı noktalarından biridir. Genellikle taşıma esnasında değişik amaçlare bağlı olarak yaşanan kırılmalar ya da hasarların büyük bölümü eşyaların yetersiz emniyet önlemleri ve kalitesiz paketleme vasıtaları kullanılarak paketlenmesi nedeniyle gerçekleşmektedir. İstanbul Hamal taşımacı olarak profesyonel eşya paketleme ve ambalajlama hizmetlerimiz kapsamında bütün eşyalar güvenilir bir şekilde paketlenir. Bu sayede hiçbir problem ya da hasar yaşanmadan eşyaların korunması sağlanır.

Nakliye hizmetleri kapsamında paketleme servisimizden yararlanarak eşyaların vasıtalarla en güvenilir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Güvenli bir şekilde taşıma hizmetinin gerçekleştirilmesi amacıyla özel olarak tasarlanan paketleme ürünleri yardımıyla eşyaların nakliye süresince meydana çıkan sahip olunan risklerden korunmasını sağlamaktadır.

Şehir İçi Binadan Binaya Taşıma Hizmeti

Şehir ya da site içersinde binadan binaya taşıma hizmeti alabilmek amacıyla kurumsal nakliye firmalarından destek alabilirsiniz.

Eşyaların en kısa sürede yeni adreslerine güvenilir bir şekilde ulaşması amacıyla kesinlikle profesyonel ve sektörün

içersinden yetişmiş deneyimli ekiplerden yardım almanız gerekmektedir.

İstanbul Hamal evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında sağladığımız bütün hizmetler eşyaların

sıfır problemle yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Eşyalarınızın son teknoloji ambalajlar ve paketleme vasıtaları ile sarılmasından yeni yerine montajına kadar verdiği bütün hizmetler nakliye sürecinin çok daha güvenilir bir şekilde oluşmasını sağlar. Son model geniş vasıta filomuz ve eksper taşıma ekiplerimizden destek alarak nakliye sürecinin çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık
Eşyaların bir yerden diğer bir yere taşınması amacıyla bubugünümüzde değişik tip akliye hizmetleri ve vasıtaları kullanılabilir. Bunun amacıyla direkt olarak eksper bir nakliye firması ile çalışmak size her yönden yarar sağlayacaktır. Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınması amacıyla İstanbul Hamal sigortalı nakliye firmamızdan hizmet alarak eşyalarınızı emniyet altına alabilirsiniz.

Sigortalı nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınızın başında taşınma esnasında gelebilecek bütün tehlikeler amacıyla emniyet sağlanmış olur. Bu sayede en kısa sürede yapılan taşınma faaliyetleri amacıyla eşyalarda sıfır hasarla taşınma süreci tamamlanmaktadır. Ev, bina, işyeri ve kurumsal nakliyat hizmetleri başta olmak üzere bütün nakliye hizmetlerimiz amacıyla müşteri beklentileri öneme alınarak en ideal fiyat politikaları uygulanmaktadır.